| Roxanabuiltforsin a întrebat:

Am o problema la membrul inferior (picior) cand eram mica jucam fotbal/handbal si m-am lovit la picior am dat cu el in ceva foarte tare..si osul mi s-a mutat atunci m-a durut cateva saptamani maxim o luna nu i-am acordat atentie pentru ca nu ma mai durut dar cand port tocuri ma cam doare..depinde uneori voi ce credeti ar fi nevoie sa-mi fac un film sau operatie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună Roxana! Trebuie radiografie, dar cum intrebarea ta ai pus o demult, cum te simti acum, si cum ai rezolvat problema ai fost la medic? Ce varsta ai? Sanatate multa, te mai doare piciorul?

| CranK71 a răspuns:

Deci. vrei sa te faci actrita pentru ca te doare piciorul? laughing (glm) oricum ar fi bine sa consulti un medic. nu cred ca iti poate raspunde cineva de pe TPU (doar daca nu e doctor din intamplare) daca sa faci o operatie sau altceva. oricum o radiografie nu ar strica