| anonim_4396 a întrebat:

happy
Toata lumea stie, se apropie halloween-ul...
As vrea sa va intreb despre coltii de vampir: nu vreau ceva de plastic cu care sa nu poti sa ti gura inchisa si sa trebuiasca sa ii dai jos de cate ori vrei sa vorbesti...
As vrea sa stiu daca imi pot face o proteza la dentist de exemplu. happy
Sau de unde pot cumpara, repet, sa nu trebuiasca sa ii dau jos cand vorbesc, sa nu fie din plastic si nici de jucarie...
Sau cum as putea sa ii fac?
Fundita! happy

5 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Am eu...dar ar trebui dezinfectati.Era ceva dulce numit Vampire Teeth si in ala avea dintii, eu de acolo ii am

| Firetears a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

De unde as putea sa fac rost de ei? happy
Poti sa imi dai o poza?

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru Firetears):

Din pacate nu prentru ca am aruncat la gunoi..se gaseau la magazine mai mici cu 1 leu..era si deget de vrejitoare

| Firetears a răspuns (pentru PorcușorulDeGuineeaV):

As vrea ceva mai de calitate. happy

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru Firetears):

A...erau de plastic.hm nu imi vine in cap si eu nici nu fac din astea cu haloween ca nu e numai casa mea.E casa cu vecini si e foarte sacaitor