| IlieTiti1 a întrebat:

am mancat ieri niste porcarii de la magazin (cracsuri, leisuri...)
si azi de dimineata pe la 5 mi-a venit sa vomit, am avut greata.
De dimineata mam stricat la burta imi puteti spune ce pot face sa nu ma mai doara burta si sa ma strang la burta!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| costis a răspuns:

Clorchinadol. Bitter romanesc. Ceai de menta.

| RAY a răspuns:

Apa cu bicarbonat, termina cu porcari de astea pe bune

| IlieTiti1 explică (pentru RAY):

Apa cu bicarbonat o beau si cam cat o cana?

| RAY a răspuns (pentru IlieTiti1):

Cand bagam viva imi venea greata da 2 linguri la o cana de apa, ma tina si o noapte, da am adotat o dieta proteica numai am asa ceva culmea carne prajita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

câteva boabe de orez cu apă.