| InsertName a întrebat:

Hei. Miercuri m-a luat o durere de burta,dar a durat putin. Vineri am inceput sa ma simt rau,adica sa nu vreau sa vad mancare,sa am greata,gaze si sa ma doara stomacul. Ieri seara am avut gaze, greata si diaree. Credeti ca poate fi ceva grav? Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Sorinacio a răspuns:

Nu ne putem pronunta, nu suntem medici. Ar trebui sa te prezinti la unul, din cate vad poate fi o infectie la stomac. Stai linistita nu este la fel de grav pe cum suna. Trebuie doar sa mergi la medici sa-ti dea niste pastile si o dieta pe care trebui sa o ti. Iti doresc numai sanatate!

| anibanani145 a răspuns:

Eu spun sa te duci sa faci un control medical si pe mine m-a durut burta si am avut simptomele pe care le-ai avut tu si am avut apendic acut(apendicita). sper ca te-am ajutat.dar daca te-ai operat nu mai ai cu sa te operezi inca odata. iti doresc multa sanatate si fericire.