| Ionut524 a întrebat:

Hei TPU,am facut o intindere de ligamente la genunchiul stang,si am orteza,iau medicamente,dar am observat azi dimineata ca atunci cand mă ridic din pat di pun presiune pe talpa piciorului, simt o înțepătură ca de ac in spatele călcâiului, oare de la ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Si eu am avut luxati de rotula si rupere de ligamente si intepatura pe care o simti nu are legatura.
Poate ai dormit mai rau sau ai stat cumva rau iti vei reveni.Singurele senzati pe care le poti avea sunt la nivelul genunchelui sau la muschi sus si foarte rar la gamba.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Poate avea legatura cu ce ai patit la picior, daca nu este prezenta incontinuu nu e nimic ce sa te ingrijoreze.