| Joker667 a întrebat:

Am nevoie de putin ajutor... Miercuri mi-am pus pierce in limba si nu am avut nici o problema, asta pana ieri, a incaput sa iasa cate putin sange de sub bila de sus si nu se mai opreste...s-a intamplat ceva? Este posibil sa se fi spart o vena?
Mentionez ca nu a sangerat absolut deloc cand l-am facut si nici pana ieri... Si adaug ca sangele ce se scurge e in cantitate foarte mica... Ce imi puteti sugera sa fac? Si e normal sa curga?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu este normal.Clateste cu apa de gura sa dezinfectezi.O sa ai usturimi, dar asta este.

| Azµre a răspuns:

Clătește-ți gura de 2-3 ori pe zi cu soluție de bicarbonat. Iei bicarbonat de la farmacie și dizolvi în apă și clătești gura cu soluția respectivă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu prea e normal, mergi la medic dacă te îngrijorează sau scoate-l.
Te pup!