| Yukoron a întrebat:

Hei TPU am o imflatura pe partea stanga fix pe coasta si ma doare doar cand apas aveti idee ce poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai linistit, daca era grav te durea tare si cand nu apasai, dai cu voltaren si daca vezi ca nu iti trece ar trebui sa te duci la medic

1 răspuns:
| francut a răspuns:

Mergi la medic sa iti faca o radiografie. Altfel, nu se poate sti ce ai acolo.