| kawaii69 a întrebat:

Am o mare dilema.
Daca imi fac singura piercing in buza cu o branula este posibil ca varful branulei sa se rupa si sa ramana acolo asa cum se intampla atunci cand te intepi adanc cu acul?
FUNDAAA

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Se poate si asta dar poti face o infectie care sa trebuiasca sa fie operata. Atentie mare!

| kawaii69 explică (pentru Salontanul):

Am mai facut asta o data dar s-a astupat.
Ca sa nu ramana varful acolo ce trebuie sa fac?

| Salontanul a răspuns (pentru kawaii69):

N-ai ce face. Trebuie doar cu atentie sa-l manevrezi. Zici ca ai mai facut dar e o vorba: urciorul nu merge de multe ori la apa.

| NameHarris a răspuns:

NU! da asiguarate ca nu ti se va infecat clatestel in alcoolhappy