| iLoveEpicxD a întrebat:

HEI TPU! Am o mare problema, si anume cosurile. ( am foarte multe cosuri si gaurele lasate in urma acneei). Mi-am luat trimitere de la medicul de familie si nu stiu unde sa merg. Sunt din București, ce spital imi recomandati? Imi trebuie bani la mine sau daca am trimitere este gratis? A si inca ceva, tata este in cadru' militar si am inteles ca la spitalele respective am gratis, este adevarat? Sunt distrusa psihic...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

In situatia ta nu m-as folosi de serviciile unor cabinete dermatologice de stat (la care poti folosi trimiterea de la medicul de familie)!
De o buna reputatie, se bucura clinica dr. Levente Mihaela din Bucuresti--- este un medic primar dermatolog foarte renumit iar clinica dispune de aparatura medicala de ultima generatie. Vezi site-ul clinicii "Dermastyle":http://drleventercentre.com/

| BogdanDediu a răspuns:

Cumpara-ti niste creme de la plafar! P.S nu sunt sigur ca e asa de sigur raspunsul!

| tibi_3097 a răspuns:

Fa o infuzie cu ceai cald, bagi capul intr-o oala, cu un prosop pe cap.Pelea absoarbe umiditatea din aburi si cosurile dispar.