| TUDQREZ a întrebat:

Hei TPU.
Am o problema grava, de aprox doua săptămâni nu pot sa dorm și adorm abia la ora 5 dimineața și ma trezesc la 4 după-masă
Nu știu ce sa fac sa pot adormiți, mai puțin începe școală și eu nu pot sa dorm
Va rog dacă a mai pățit cineva asta și a reușit sa treacă peste spuneți mi va rog sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| FaraNumePls a răspuns:

My story:

Ca sa nu ma mai culc mereu la 3 dimineata si sa ma trezesc la 12-13 ziua, n am dormit toata seara si nici ziua. M am culcat pe la 18 seara si m-am trezit a doua zi la 8 dimineata. Asa mi-am revenit. Evident ca n-am vrut sa stau 24 de ore treaz lol rolling on the floor dar pur si simplu nu aveam somn dar uite ca a avut si o parte buna. Probabil ca nu ai somn pentru ca nu faci activitati pe timp de zi. Poti iesii ziua pe afara sa alergi sau ceva (stiu ca e frig si probabil e zapada dar nu ai ce sa faci), ori iesi doar la o plimbare. Cand te vei intoarce acasa o sa fi MOARTA DE OBOSITA.
Baftaaa