| There a întrebat:

Hei TPU.Am o problema,nu am pofta de mancare,dar cand ma pune mama sa mananc,mananc fara probleme. Se aproprie perioada ciclului si am lipsa de calciu, poate asta o fi cauza? Multumescbig grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Inapetenta poate sa fie cauza unor boli febrile, digestive, cronice etc.Este bine sa iti faci o serie de analize pentru a depista care este cauza.

| mona a răspuns:

Asta e cauza, inainte de ciclu pofta de mancare e mai mare

| anonim1808 a răspuns:

Da si eu patesc asa.mananca lapte, oua, iaurturi eu mananc des.o sa te ajute.:*