| ysgamor a întrebat:

happy Am si eu nevoie de niste sfaturi, regim, exercitii, ceva, ORICE pentru slabirea si intarirea pectoralilor. Funda!winking Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Piratul10 a răspuns:

Asta e răspunsul meu dat la o întrebare chiar mai înainte care are legătura cu întrebarea ta:Raspunsurile mele
Status raspuns: Aprobat Editeaza
Abdomene, Abdomene Abdomene si flotari asta e genul de răspuns care vrea fund sau e pus doar așa sa se afle in treaba.
Ca sa slabesti baga bicicleta afara, baga mult alergat trebuie sa faci mișcare multe si Abdomenele si flotarile si tractiunile sunt bune dar cel mai bun este alergatul si daca vrei poti sa te apuci si de înot pentru ca e foarte bun si iti antrenează si picioarele si mâinile si e bun pe timp de vara.
Si trebuie sa ai grija la alimentatie.
Cum a zis NuTrCred nu contează cat mananci contează ce mananci e buna partea cu contează ce mananci tu trebuie sa mananci fructe si legume mai poti si carne dar nu chiar mult, adică nu foarte mult ca atunci cand mananciceva de pofta.
Sper ca te-am ajutat postat la 23 Iulie 2013 0:39

2 răspunsuri:
| Comunity a răspuns:

O recomandare Fitness