| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema. De ceva timp, nu am stare. Nu stiu cum pot sa descriu asta. mai mereu sunt nelinistit (parca nu pot sa stau in loc) cand stau undeva imi misc piciorul (cum fac elevi la scoala in timpul orelor asteptand pauza- zic asta ca sa va imaginati cum anume), noaptea cand ma pun sa dorm simt ca trebuie sa-mi misc picioarele si uneori o fac fara sa vreau. Parca as face atatea dar simt ca nu-mi iese nimic si ca nu am chef de nimic. Si cand incerc sa dorm mi se misca anumite parti ale corpului ca un fel de. impuls idk. Gen mana- palma -degetele- umerii- picioarele etc etc parca imi tresar asa, si uneori le misc destul de tare fara sa vreau... nu am chef sa-mi bat capul cu nimic si parca cand incerc sa fac ceva, am un blocal undeva in sinea mea, in mintea mea ce ma opreste sa fac acel ceva pana la capat, aveti vreo idee ce as putea avea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oParadox a răspuns:

Poate esti hiperactiv, oricum ar fi e ceva normal. fiecare isi consuma energia cum poate tongue

| LilPuMPx a răspuns:

Asta mi se întâmplă și mie, ai încredere în tine