| vladsipunct a întrebat:

Hei TPU, am si eu o problema. De ceva timp transpir la subrat destul de mult, chiar in exces... Ma spal, folosesc deodorant dar tot la fel, chiar nu stiu ce sa fac. Cand stau acasa totul e in regula, dar cum ies afara sau undeva dupa putin timp transpir. Chiar si in banca la scoala se intampla si nu e tocmai placut. Am aprope 15 ani. Help please. Multumesc happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Felys a răspuns:

Nu ai ce face, spalat, dat cu antiperspirant si asta e

| Voro a răspuns:

Multa lume transpira, crede-ma. Atat timp cat te dai cu deodorant iar transpiratia ta nu e deloc urat mirositoare, nu ai de ce sa-ti faci griji. Poate fi si din cauza emotiilor, fii mai linistit la scoala, simte-te ca intr-un loc relaxant, poate rezolvi asa.