| crazyhye a întrebat:

:*
As avea o intrebare vreau sa incerc un produs de slabit BioCitrin imi puteti spune daca este bun si daca a mai folosit cineva, isi face efectul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dar să încerci să înveți să mănânci și să practici un sport de masă, ce ar fi?
Produsele de slăbit NU SLĂBESC, sunt adjuvante în cazurile fericite, în rest eșec total.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

E bun mai mult pentru detoxifierea organismului, slabit mai rar...eu ti-as recomanda ceaiul canadian daca vrei sa slabesti

| Oviiyy a răspuns:

Nu va mai bateti jos de corpul vostru, pentru ca mancati toate prostiile de pe lumea asta. Incearca sa inlocuiesti grasimile zilnice cu ulei de masline extravirgin adevarat. pe www.uleimasline.info gasesti toate informatiile posibile. Uleiul de masline extravirgin ajuta la secretia serotoninei, un hormon care ne da senzatia de satietate si reduce pofta de mancare. incearca doar si mai vorbim dupa