| 10011993 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru fete: ce farduri de ochi folositi? eu pana acum nu prea am folosit acest produs, insa acum vreau o schimbare...deci ce ma sfatuiti sa incerc?:*

Răspuns Câştigător
| overdose90 a răspuns:

Am multe farduri, ca imi place foarte mult sa le cumpar big grin. Am folosit mai multe firme, dar depinde de cat de scumpe vrei sa iti iei. Eu am de la miss sporty, ruby rose, oriflame si sunt chiar foarte multumita de ele, si n-au fost foarte scumpe. Poti incepe cu niste nuante mai naturale, simple, cu care nu poti da greswinking.

De exemplu, nuaunte de maro, auriu, pe care le poti combina intre ele. Sau bleu, mov, gri, dar ai grija sa nu aplici foarte mult, sa nu iasa foarte tare in evidenta. Cand te inveti mai bine sa le aplici, sau cat sa aplici, poti folosi cum vrei culorile happy. Succes!

3 răspunsuri:
| Pinky_4803 a răspuns:

Depinde ce culoare de fard ti se potriveste. Care este la moda tomna 2010 suna asa: Machiaj Smokey eye cu negru si buze rosii. Incearca de la Maybelline, L'Oreal Paris, etc.

| Alessandra_6898 a răspuns:

Http://www.google.com/......tp?/images

uitete prin astea
gasesti u ceva
poate ti's-ar potrivi una din ele
pupiki:*:*!

| Ioana1999 a răspuns:

Eu folosesc multe marci de farduri:maybelline, loreal, forever... sper ca te-am ajutat.