| BATTLEGROUND a întrebat:

Hei TPU cum poti sa iti calesti organismul sa reziste la temperaturi extrem de scazute sau ridicate? Sau sa fi mai rezistent in fata durerii si a presiunii psihice.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| catwomen69 a răspuns:

Ar fi super dacă am putea face asta ușor. Din păcate, e cam greu și îți trebuie multă muncă și să te ajute un pic organismul. Totul începe de la psihic, trebuie să ai un psihic puternic. Și organismul trebuie antrenat permanent și treptat, e foarte important să nu îți supui corpul la schimbări majore, pot dăuna. Cu multă muncă și un psihic puternic vei reuși, dar în timp; nu vei avea un rezultat imediat. Baftă!