| Justjust11 a întrebat:

Hei TPU, daca vreau sa slabesc, este bine sa mananc dimineata 1 sendvis la scoala, dupa la 3 cand ajung acasa sa mananc un piept de pui cu o salata si seara sa mananc la 7 si sa mananc tot asa ceva usor, oare da rezultate? intre mese mananc un fruct. va rog, spuneti mi daca esti bine ce mananc la scoala.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Este bine c e mananci pana seara, doar ca seara daca vrei sa slabesti ar trebui sa mananci inainte de ora 6 daca s epoate daca nu 7. Este bine sa mananci si la scoala dar un sandwich fara maioneza.