| Dyingfetus a întrebat:

Vreau sa slabesc 3 kg repede. Sport fac in fiecare zi si nu ajuta, mancare mananc asa :
dimineata cereale neskuik
la pranz salata cu ton
seara un sendvici
si intre mese 2 felii de chec...
imi spuneti voi ce as putea schimba sa mai slabesc ca sa ajung la greutatea ideala? am 1.52 si 45 de kg...sad

4 răspunsuri:
| Anonim_4683 a răspuns:

Renunta la cina, paine, sucuri acidulate, ciocolata alte dulciuri si mancare sarata. Mananca multe fructe si legume + 2 l de apa/zi. si evident mult sport: role bicicleta, mersul pe jos, handbal, volley, dansuri, gimnsastica sau aerobic.

| Rihanna a răspuns:

Nu astepta rezultate in 2 zile.se vede in timp.ai rabdare

| yoplait a răspuns:

Pai dimineata 2 felii de paine neagra cu putin unt si muschi file, dupa o ora si ceva un mar,
pe la ora 2, 3 piept de pui file la gratar sau grill, (poti si peste)
cam pe la 5 un iaurt natural 0, 1% grasime
pe la 7 un mar. eu intr-o saptamana am slabit 3 kg jum, fara sport, atata ca ma plimbam. Daca vrei sa mananci dulciuri. poti pana la ora 2. sper ca te-am ajutathappy

| yoplait a răspuns:

Pai dimineata 2 felii de paine neagra cu putin unt si muschi file, dupa o ora si ceva un mar,
pe la ora 2, 3 piept de pui file la gratar sau grill, (poti si peste)
cam pe la 5 un iaurt natural 0, 1% grasime
pe la 7 un mar. eu intr-o saptamana am slabit 3 kg jum, fara sport, atata ca ma plimbam. sper ca te-am ajutathappy