| antoantonia a întrebat:

de aseara am inceput sa aud in ureche batailei inimii dar incet. pe timpul zilei nu le aud doar daca nu pun mana la urechia stanga. nu mi s-a mai intamplat niciodata. mentionez ca am fost vineri la discoteca..si poate ca de la sunetul prea puternic. daca i s-a mai inmplat cuiva asa ceva va rog sa imi spune.ti. dau fundita. promit.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 4BubaNeagra a răspuns:

Inima pompeaza sange in tot corpu tau, poate ai tensiunea prea ridicata si de aia, sau poate ai palpitatii