| antoantonia a întrebat:

de aseara am inceput sa aud in ureche batailei inimii dar incet. pe timpul zilei nu le aud doar daca nu pun mana la urechia stanga. nu mi s-a mai intamplat niciodata. mentionez ca am fost vineri la discoteca..si poate ca de la sunetul prea puternic. daca i s-a mai inmplat cuiva asa ceva va rog sa imi spune.ti. dau fundita. promit,,

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Stai linistita, nu e nimic grav. Incearca sa iti astupi nasul cu mana si sufla aer pe nas, ca si cum ai incerca sa-ti desfunzi urechile dupa ce ai fost la o baie in mare. Ramai putin asa si ai sa vezi ca poti asculta bataile inimii. In general de la discoteca, ramai cu un tiuit, de la atata volum, dar trece happy