| Alexandranikomanh15 a întrebat:

Hei TPU de cel putin 1 ora ma apucat o durere in piept, nu mi sa mai intamplat niciodata, este prima oara cand am aceasta durere, cand respir doare mult mai tare, am 18 ani si fumez de vreo 4 ani, dar n-am avut nici-o problema pana acum din cauza asta, si nu stiu daca acum este de la fumat, am mai auzit ca uneori mai exista dureri in piept si de la suparare, si sincera sa fiu zilele astea am avut numai probleme si am fost mai in continu trista! Oare sa fie si din cauza supararii sau altceva, e grav? Va rog spuneti-mi daca stiti ceva!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| funnnyman32 a răspuns:

Buna! Da. este si de la suparare si tensiune mare, si eu m-am enervat odata rau de aveam nod in piept si parca dabia puteam sa respir si nu fumam, dar nervii sunt obstacolul omului plus ca n u m-am enervat niciodata asa tare. aveam o senzatie de rau cu lesin, si eram palid. Nu e bine sa mai fi suparata, gandeste-te la ceva frumos si uita chiar daca sufletul tau e gol si mahnit. ciau happy

2 răspunsuri:
| CuriousStuff a răspuns:

Este posibil dar nu e neaparat ca durerea sa fie din cauza supararii. Mai bine mergi pana la medicul tau de familie daca durerea e asa de suparatoare. Probabil e o afectiune a plamanilor care s-ar putea sa aiba nevoie de tratament.

| iDarkness a răspuns:

Ti-a trecut, gata.