| fuckName a întrebat:

Deci,eu am dereglari in menstruatie, si am fost la doctor si mi-a dat 2 pastile orgametril/zi -4 zile. Mi-a venit ciclu, si mi-a recomandat sa iau anticonceptionalele logest.am luat si acum cateva luni,dar doar o saptamana si am renuntat, pentru ca nu vroiam sa depind de ele.cand mi-a venit menstruatia 3 zile normal,flux normal, iar apoi s-a oprit. De fel ma tinea cam 5-6 zile ceel putin. iar dupa ce mi s-a terminat menstruatia am greturi si ma doare stomacul,pare ca sunt si putin deranjata la stomac, dar deja de 3 zile e la fel. Am si helicobacter pylori, dar nu am mai avut probleme asa. Deci care poate fi problema de imi este rau?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| 12345Anonim a răspuns:

Daca ai luat anticonceptionale e normal sa apara niste schimbari hormonale