| anonim_4396 a întrebat:

Eu am un os la cap (de fapt este ca un fel de cucui) care nu dispare si nici nu ma doare.
Il am de cand sunt copil sau de cand m-am nascut nu stiu exact si nici părinții mei nu stiu.
Nu ma doare si nici nu creste.
Adica are aceeași mărime.
Il am de foarte multi ani.
Este pe partea stângă a capului si este iesit in exterior.
Eu tot am zis ca este semn din nastere dar nu stiu.
Voi ce ziceți ca este?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Manu07 a răspuns:

O prietena de a mea are aceeași "problema". A mers la medic si a investigat crezând că e ceva grav. Din cate mi-a zis era speriată degeaba. Nu e nimic grav.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu contează ce zicem noi (bieți absolvenți de gimnaziu), contează ce zice medicul ce te VEDE

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă crește mai mare, o să ai un corn, dar nu va fi așa.

| Andreeush a răspuns:

Te-ai lovit la cap și ți-a rămas semn.
Și eu m-am ales cu un semn la cap în urma unui accident laughing

| anonim_4396 explică (pentru Andreeush):

Păi zici ca este un cuci.
Dar la cap in partea stanga.
Si chestia nașpa este ca il am de cand eram mic si nu ma doare si cand ma tund mai scurt mi se vede...

| Andreeush a răspuns (pentru anonim_4396):

Astfel de semne nu se duc și nici nu dor.

| Ineys a răspuns:

Esti cumva un unicorn?

| rtvgewrdv a răspuns:

Poate să fie un lipom.