| DreamWhite3000 a întrebat:

Ieri, eram la football cu baietii si am fost faultat. Ma doare rau piciorul cand il fac drept (genunchiul). Ce poate fi? Ma doare intruna.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Ai fost lovit mai tare de aceea vindecarea dureaza mai mult, deci stai calm, iti va trece!

| MihaiNicu23 a răspuns:

E de la lovitura a fost cam dura dar iti trece in cateva zile.

| X3BET a răspuns:

Poti sa pui niste gheata pe locul unde te doare. E normal sa te doara daca ai fost lovit.