| Armaghedon7 a întrebat:

Ieri seara la football m-am accidentat si ma doare foarte tare tibia cand merg(cand pun presiune pe piciorul drept). Si din aceasta cauza am pierdut si meciul de azisad si nu vreau sa pierd si maine antrenamentele.
Ma doare foarte tare cum pot scapa de dureri...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| BuBuRuZaForEver a răspuns:

Pune pe cineva sa-ti faca o frectie cu spirt medicinal! Si tine gheata acolo! iar daca e umflat te recomand sa te duci la un doctor, pentru siguranta ta! Insanatorire gravnica

2 răspunsuri:
| sysy13498 a răspuns:

Gheata

| LilShean a răspuns:

Iti recomanda sa te duci pe la un doctor.