| PeterBtk a întrebat:

Imi creste maseaua de minte si nu mai pot suporta durerea. Am incercat cateva leacuri acum doua zile pentru ca nu stiam exact ce se intampla dar din pacate nu mi-au fost de folos. Ce as putea face in afara de sa merg la stomatolog? Vreo idee? DAU FUNDA happy.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| dIzzEE a răspuns:

Pune putina apa in congelator sa se raceasca si dupa aia tine-o in gura in dreptul maselei cu pricina

| AmericanHistoryX a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic, o sa stai o sa astepti o perioada da timp in care o sa iti creasca maseaua, o sa te doara, iar apoi, tot la stomatolog ajungi