| Marius66544 a întrebat:

Ma doare maseaua de cateva zile am fost la stomatolog si a zis ca imi creste maseaua mintii si nu are loc pe unde sa iasa si daca ma mai doare sa ma duc sa imi faca operatie. Ma doare maseaua foarte tare si am luat doua fiole de algocalmin in aceeasi zi la interval de 7 ore, are ceva? Am 16 ani. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Daria00 a răspuns:

Nu cred ca este o problema. Si eu luam fiole algocalmin la un interval de 7-8 ore.

| EduardEdy98PM a răspuns:

Nu cred ca are nimic, din cate stiu intervalul era de 8 ore, si eu am aceiasi problema dar nu iau algocalmin