| Schumaher98 a întrebat:

Hei TPU, mi s-a rupt frenul (ata) si voiam sa stiu daca particica aia mica ce atarna se cicatrizeaza sau se usuca cumva in timp sau ramane asa. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

Viitorul o sa-ti dea raspunsul. Nu putem ghici ce se va intampla. Tu doar ai grija sa nu se infecteze igiena desavarsit.

| nicu991 a răspuns:

Cum ai reusit performanta s-o rupi? Nu-i normal.

| Santos24 a răspuns:

Aceeasi problemă o am si eu! S a retras pana la urma?