| aliasdasd a întrebat:

Daca s-a rupt frenul (ata penisului), in cat timp se vindeca? Pot ajuta cumva la vindecare? Partea rupta ( care atarna si este mica si jenanta) se va retrage? Multumesc anticipat!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Ţăpeşu a răspuns:

O săptămână-două, cam aşa. Fără săx/labă până atunci.

| aliasdasd explică (pentru Ţăpeşu):

Multumesc frumos! Se vindeca de la sine? Si se mai retrage?

3 răspunsuri:
| Ţăpeşu a răspuns:

Nu mai stiu sigur, dar daca te-ai duce la un ginecolog sau urolg... Nu mai stiu sigur de ce trebuia.

| aliasdasd explică:

Altcineva ma mai poate ajuta cu informatii, va rog?