| thatstrangeredhead a întrebat:

Hei TPU.
Noaptea trecuta, pe la ora 2, incercam sa dorm si a inceput sa-mi bata inima foarte repede si in picioare aveam o agitatie enervanta, imi venea sa dau din ele XD
Tot atipeam si ma trezeam pentru ca ori tresaream ciudat de tare, ori visam lucruri sinistre (spitale, apartamente dubioase, nu am inteles nimic din ele, dar era o atmosfera de cosmar).
Am incercat sa ma ridic si eram cam ametita, nu prea aveam echilibru, am stat si m-am foit pana la 6 cand s-a trezit mama si atunci mi-au amortit mainile foarte tare din senin. Le-am bagat in apa rece si a trecut. Dar tot nu am aveam forta in degete.
Am simtit si dureri mici de cap, intepatoare, in mai multe zone.
Mama a zis sa nu citesc pe net lucruri si sa ma sperii ca poate am doar lipsa de vitamine si sa merg la doctor daca mai patesc
Dar eu tot sunt curioasa ce am avut?
Pe net scrie atac de panica
Daca ieri am fost deprimata toata ziua pot de la atata sa fac atac de panica?
Ce sa fac daca ma apuca iar?
Si azi am fost putin agitata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| NuCitescNotificari a răspuns:

Ia un aspacardin

| Alle236 a răspuns:

Eu zic sa iei niste vitamine poate te vor ajuta