| Angel001 a întrebat:

Hei TPU problema cu menstruatia, dupa 5 zile ce s-a terminat mi-au mai curs câteva firicele de sânge pe lichidul care curge zilnic,ei bine mentionez ca am facut efort la ora de sport,am stat in frig si acum îs racita bocna,stiu ca e aiurea, dar cred ca astea sunt cauzele, nu?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Pai ti-ai raspuns singurica.
Efortu/raceala si poate si o infectie dauneaza foarte mult.
Trateaza raceala si nu mai sta pe ganduri.
O zi bunahappy