| AromadeVanilie a întrebat:

Hei! Vreau sa tin dieta cu supa de varza.Problema e ca sunt vegetariana si nu pot manca carne in ziua 5 si 6.Trebuie neaparat sa mananc carne? Dau funda! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Trebuie sa ai o inteligenta foarte scazuta sa tii asemenea diete

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am tinut "dieta" asta cu mult timp in urma si nu a dat niciun rezultat, ca sa nu mai zic ca supa de varza mi-o facusem singura si avea un gust oribil de mi se facuse sila de ea.

| RanyaRa a răspuns:

Supa de varza nu trebuie facuta neaparat cu carne, poti incerca sa faci o varianta fara carne. Nu e obligatoriu sa mananci asa ceva, din moment ce esti vegetariana, nici nu se mai pune problema sa mananci carne.

| PisicutzaTa a răspuns:

Inlocuiesti carnea cu nuci, migdale, alune d-astea... Te documentezi pe diverse site-uri legate de nutritie! Funda!