| Alinutaaaalina a întrebat:

Hei, vreau sfaturi bune, eficente. Vreau sa dau burtica jos, n-am fff multa. Fac abdomene in fiecare seara cate 3 serii de 30, de o saptamana si ceva, dar nu vad rezultate...Mananc echilibrat, iar dupa 6 7 nu mai mananc. Sfaturi, cine stie? Care mai e in situatia mea?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| hummer24 a răspuns:

Abdomenele sunt bune, dar nu o sa slabesti niciodata de elewinking crede-ma, trebuie sa faci exercitii cardio daca vrei sa slabesti desi nu cred ca e cazul happy dar daca tot vrei, trebuie sa faci jogging, sau sa sari coarda, saritul coardei o sa te ajute mult de tot, sau orice alt exercitiu cardio, volei, handbal etc etcwinking

| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna.f simplu.

renunta la prajeli in ulei sau untura. daca vrei sa mananci cu ulei foloseste uleiul de masline pentru salata de ex., grasime animala(excesiva si pe fiecare zi), dulciuri in exces, trebuie sa ai 3 mese pe zi regulate.de dim, la pranz si seara cum zici tu 6-7. (asa fac si eu)

si desigur se vor obseva rezultatele insa nu f rapid deoarece burtica este f greu de dat jos. ai rabdarelove struck

baba sufera la frumusete
baftaaa:*

| Alemoni a răspuns:

Buna!
Uite un site folositor : http://www.eva.ro/......36113.html
Succes!

| biancaalexe a răspuns:

Citeste aici--> http://www.eva.ro/......ide-3.html
Iar daca nu functioneaza uite cauza/cauzele ---> http://www.eva.ro/......36113.html

| Mikaela a răspuns:

Sall! Este foarte bine ca ti-ai impus un regim de viata sanatos, in primul rand pentru tine. Cand este vorba de regim alimentar si de a vede cat ai slabit si daca ai dat burtica jos, trebuie sa ai foarte multa rabdare!
Good luck!happy

| eweu a răspuns:

In primul rand dupa o saptamana de abdomene nu se vede mare diferenta oricate ai face.Incearca sa faci de 3 ori pe zi seriile tale de abdomene si o sa vezi diferenta dupa o luna sau 2