| Alinuu24 a întrebat:

Heii :**. Aș vrea și eu câteva diete de îngrășarehee hee. Știuu talk to the hand multe fete vor să slăbească, dar eu vreau să mă îngraș laughing. Câteva kg și cât mai repede dacă se poate :d. Dauu fundă :**. Mulțumesc >big grin

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Arati bine asa, daca vrei sa te ingrasi bagi dulciuri in tine pana nu mai poti.

| crhh a răspuns:

Da, chiar areti bine asa, mai poti sa mergi si pe partea medicala desi nu e atat de recomandata, iar pentru asta ai nevoie neaparat de consultul unui medic care sa-ti prescrie anumite medicamente.

| catalinalina a răspuns:

Mananca ciocolata si dupa bea apa mineralawinking te ingrasi GARANTAT