| anonim_4396 a întrebat:

Heii.. am o problemă cu genunchiul.
M-am trezit într-o dimineaţă cu o durere ciudată deasupra genunchiului sau în genunchi..nu-mi dau seama. asta s-a întâmplat acum o săptămână.
Acum iar am aceaşi durere de genunchi happy. De la ce poate fi?
Am 15 ani, 41.5 kg şi nu practic un sport de performanţă. În schimb stau destul de mult pe scaun şi cu picioarele strânse:-s. Poate fi de la asta?

Mulţumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi până la medicul de familie.
Pa, pa.

| Azµre a răspuns:

Posibil să fi călcat strâmb sau să fi dormit nasol, oricum ar fi vezi un medic.