| Yashashree a întrebat:

De o perioada ma doare uneori genunchiul drept, este o durere suportabila, nu practic niciun sport, ma doare cand stau, de exemplu azi dimineata cand m-am trezit m-a durut putin mai tare decat datile anterioare. dar cam de doua saptamani nu imi trece sad cine stie sa lase un raspuns, m ar ajuta mult.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut pai, daca esti la pubertate este normal. Este o crestere brusca (12-14 ani) o sa iti treaca eu am avut la sold nu puteam misca piciorul de loc cand ma ridicam din pat. Daca nu, ar fi bine sa mergi la doctor caci genunchiul este foarte pretentios si daca s-a deplasat rotula si tu mergi cu el in continuare o sa ai dureri din ce in ce mai mari. Toate cele bune sper ca te-am ajutat!