| iLOVEquestions a întrebat:

Heii! :*
Am o problema, ma inteapa la inima.
A inceput de ieri, si intepaturile se accentuau cand dormeam pe stanga sau pe burta.
Ce se intampla si ce e de facut? straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| SwagSwag a răspuns:

Sincera sa fiu nu stiu, dar ar fi bine sa mergi la un control la un specialist :*
pup, sper sa nu fie nimic grav :*

3 răspunsuri:
| iLikeToHelp a răspuns:

Trebuie sa te duci neaparat la medic.

| Ghita_Sergiu_1986 a răspuns:

Pai sunt ceva variante, una ar fi ca ai tras curent, si atunci cand tragi aer sa simti durere Toracica Difuza, alta ar fi ca nu ai domrit bine, sau ca pur si simplu ai racit destul de serios si prima simptoma sa fie durerea Retrosternala de parte Stanga, trebuie sa ma informezi mai mult, uite messu meu daca ai intrebari : Ghita_sergiu@yahoo.com

| naturistul a răspuns:

Pot fi mai multe cauze, consulta un specialist!