| ella2816 a întrebat:

Heii anul trecut m-am operat de apenticita si acum ma doare foarte tare in locul alacrying, ce ar putea fi?sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Mai mult ca sigur ai o infectie ceva, iti recomand sa mergi la medic de urgenta!
Te pup!

| vangaelis a răspuns:

Posibil o infectie. Ar trebui sa mergi din nou la un consult din moment ce in antecedente medicale ai avut o interventie chirurgicala pentru apendicita.

| ella2816 explică (pentru vangaelis):

Multumesccrying((

| vangaelis a răspuns (pentru ella2816):

Usurel,ella! acum vei lua doar antibiotice daca e vorba de o infectie. Stai linistita.

| ella2816 explică (pentru vangaelis):

M-am si balonat si mai ales cand mananc sau cand ies afara ma doare toata burtasad