| daNNusa a întrebat:

Heii :* am o mare problema.sad. ieri m-am operat de polipi si amigdale. Ma doare f tare gatul.nu pot sa vb, sa deschid gurastraight face., sa mananc, sa beau apa, sa rad.nu pot sa fac nimic pentru ca ma doare! Nu stiu ce sa fac sa-mi treaca durereasad am luat 2 pastile de Nurofen Forte. dar tot nu mi. a trecut.sad un sfat ceva? cam in cat timp o sa treaca durerea?:-s.

1 răspuns:
| dyana_8056 a răspuns:

Pai intr-o saptamana iti trece nu trebuie neapaat sa iei pastile...asteapta o saptamana dupa ce tia scos polipi...tongue:*