| RoxannaI a întrebat:

Heii! As vrea sa ma ingras si nu stiu cum, mananc, mananc si fast-food si multe prostii, ciocolata etc dar tot nu ma ingras.Nu pot sa zic ca sunt slaba de mi se vad oasele dar as vrea sa pun pe picioare.Ce as putea sa fac, va rog un raspuns bun, poate chiar ceva ce ati practicat si voi... FUNDA.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| gogu220 a răspuns:

E posibil să ai nişte viermişori intestinali. Dacă nu gaseşti nici un remediu mă întrebi şi îţi răspund în privat.

| gabby77 a răspuns:

Eu sunt subnutrita si aceeasi problema.Ideea e ca nu trebuie sa mananci haotic sau mancare proasta sa te ingrasi. Poti sa mergi la doctor si sa iti spuna el ce ar fi bine pentru organismul tau sa iei (vitamine etc ).Eu momentan incerc sa mananc 3 mese pe zi (de obicei mancam 1), sa iau gustari intre mese.

| PandicorniiExistă a răspuns:

Sunt ceva vitamine ce le poți lua din farmacie. big grin sau ai putea să mergi la doctor să-ți recomande el ce e bine pentru tine.