| qIlusion a întrebat:

Heii! As vrea sa va pun si eu o intrebare :3
M`am epilat pe picioare cu o crema depilatoare, iar apoi m`am dat cu gel de dus. Dupa cateva zile au inceput sa imi apara niste dungi move pe picior in partea de sus.
Oare sunt din cauza ca m`am dat cu gel de dus dupa ce m`am depilat sau din vina cremei [ Farmec - pentru piele sensibila]?
Ce ar trebui sa folosesc ca sa imi treaca?
Dau funda + vot :]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MeridaOcean a răspuns:

Si eu ma epilez cu crema, dar acelea cred ca sunt vergeturi sau vene sparte..nu stiu sigur happy am 12 ani ..in orice caz nu este de la faptul ca te-ai frecat cu gel de dus happy mie mi-au aparut inainte sa ma epilez cu crema

| qIlusion explică (pentru MeridaOcean):

Eu am 13 thinking ti-au aparut si tie? :o Si le mai ai sau ti-au trecut? big grin

3 răspunsuri:
| MeridaOcean a răspuns:

Si nu stiu daca aceste dungi trec, o zi buna..paa!

| MeridaOcean a răspuns:

Vara asta mi-au aparut si nu mi-au trecut deloc, mi-au mai aparut..mai ales pe picioarecrying mersii pentru funda :*