| B3b3lusha_4233 a întrebat:

Heii.big grin
Eu am facut rubeola miercuri dupa`masa.
Vineri mi-au disparut bubitele.thinking
Sambata si duminica ma, manca pielea
Si luni am iesit afara si mi se facea asa niste dungi mov pe mine cand ies afara.straight face
Si pe fata am niste dungi mov, o sa ramana asa sau o sa treaca?straight face

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| bulin a răspuns:

O sa treaca 2 saptamani trebuia sa stai in casa.Sunt tare curios ce dungi mov ti-au aparut poti posta o poza sau sa mi-o dai pe privat?

| unknownn a răspuns:

Trebuie sa nu iesi din casa 7 zile, chit ca ti-au disparut bubitele.

| StefiTeUbeste a răspuns:

O sa-ti treaca nu ai cum sa ramai asa.