| camiitsu a întrebat:

Heii daca ma duc la doctora de familie si ii spun sa imi de-a anticonceptionale pentru ingrasat e ok? ingrasa? a mai incercat cineva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Iti poate da si doctora de familie dar cel mai bine ar fi sa ti le prescrie un ginecolog

suntserios
| suntserios a răspuns:

Singur, pentru ingrasat vrei tu anticonceptionale.

iti da, dar corect ar fi sa ti le prescrie un specialist

| drhotzu a răspuns:

Aoleu!
de ce toate vreti sa fu%eti organismul? si ma refer fizic... daca folosesti pastile, sau mai stiu eu ce metode de ingrasat o sa ajungi sa iti fu^ti metabolismul, cum prea bine a reusit o buna prietena a mea, si acum are 93 kg si chiar nu poate sa mai slabeasca! asa ca mai bine ramai asa cum esti! daca vrei anticonceptionale pentru sex: foloseste prezervative mai bine, este mai sigur din toate punctele de vedere, dar te rog nu incerca sa schimbi metabolismul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti ok slaba.