| camiitsu a întrebat:

Heii happy e adevarat ca daca eu iau anticonceptionale( pentru ingrasat) si inca sunt virgina nu te ingrasa?happy vreau sa ma ingrass

5 răspunsuri:
| LittleButterfly a răspuns:

Nu exista o regula..Fiecare corp reactioneaza diferit la hormonii continuti de anticonceptionale. De exemplu, o prietena care nu mai este virgina, ia anticonceptionale, si desi spera si ea sa se mai ingrase, nu s-a ingrasat laughing. Deci depinde de corpul tau, dar bineinteles ca nu ar trebui sa le iei doar daca ti le-a prescris un medic happy.

| camiitsu explică (pentru LittleButterfly):

Si prietenei tale i le-a recomandat medicul? si la ce pret le -a gasit?:*

| LittleButterfly a răspuns (pentru camiitsu):

Da, a fost la medic si i le-a recomandat el.:* In legatura cu pretul nu pot sa te ajut, pentru ca a spus ca ei i le-a prescris gratuit thinking Dar poti sa te informezi la o farmacie sau chiar la medic happy

| camiitsu explică (pentru LittleButterfly):

Heii mersi mult! inca o intrebare... si ce i-a spus doctorei? ca vrea anticonceptionale pentru ingrasat? si la medicul de familie sau alt specialist?:**

| LittleButterfly a răspuns (pentru camiitsu):

A fost la medicul de familie happy Sincer nu stiu ce i-a spus, pentru ca ei ii trebuiau pentru celalalt motiv.big grin Dar si ea a sperat ca se va ingrasa de la ele, desi nu s-a intamplat laughing :*