| MoroșanuGigi324 a întrebat:

SALUT TPU!
Sunt băiat și de un timp am observat ceva în zona genitală. Piele de pe penis, testiculele și de pe lângă penis pe o arie de 30 cm este mai închisă decât culoarea normala a pielii.
De la ce e asta și cum se poate remedia acasă sau este nevoie de doctor pentru că îmi displace.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

O albesti cu clor laughing

| Brizbriz a răspuns:

Culoarea se inchide de la prea multa "activitate"

e o chestie sa vezi o vedeta p0rn0 cu pielea alba ca laptele si cu partea dintre picioare evident "uzata rau"