| Dixxi a întrebat:

Heii! Deci laughing) acum 3saptamani mi-am dat pierce in limba, in fine a observat mama, si m-a pus sa-l dau jos, s-a astupat gaura, si peste 3 zile mi-am dat altu`! Deci pe asta il am cam de 4 zile. In cat timp se vindeca? Si cum trebuie` sa se "comporte" laughing)? Adica, e normal sa am o chestie alba sub limba langa pierce? Si dau funda... zic sa ma duc la medic :/?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| mihaihsgyğ a răspuns:

Da trebuie sa te duci la medic

4 răspunsuri:
| Eduard619 a răspuns:

De ce d***lui ti-ai pune pierce in limba mai ganditi oameni inainte sa faceti prostii de genul astawinking

| Dixxi explică (pentru Eduard619):

De tot, auzi, fiecare cu placerile lui! Daca tu te tunzi la 0, eu trebuie` sa comentez? Noo!

| Eduard619 a răspuns (pentru Dixxi):

Ok spor la gauri atunci rolling on the floor

| Dixxi explică (pentru Eduard619):

Aham, exact!winking