| Anamaria876 a întrebat:

Heii! Ma înțeapă in partea dreapta a abdomenului ca și acum mi-ar da niște cuțite când ating sau strănut.Imi este frica ca am apendicita.Am fost la un chirurg acum o luna cu o alta durere și mi-a spus ca nu am.Nu am alte simptome doar ma înțeapă in partea dreapta dar nu foarte tare.Voi ce credeți?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Ma înțeapă in partea dreapta ....Am fost la un chirurg acum o luna cu o alta durere"

cred că e necesar să-l mai vezi pe chirurgul ăla incă odată

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îți recomand să mergi la un alt chrirurg.