| Georgiana_Anné_M._1998 a întrebat:

Heii TPU... Am avut o problema acum o ora cred. Si de suparate am luat un pumn de pastile... sincer nu am vazut ce pastile erau la ce suparata eram. stiu doar ca erau niste pastile foarte foarte tari... sunt putin ametita ce mi se poate intampla? Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Ba, mai bine lasa supararile, sa iei pastile asa haotic te poate omori. Eu iti spun ca mai bine ar fi sa te faci sa vomiti (bea sau mananca cel mai dezgustator lucru pentru tine) ma refer la mancare, si, daca e mai rau, du-te la doctor.Am avut o colega care a luat 13 pastile, printre care si 4 antibiotice si era foarte aproape sa moara daca nu chemam salvarea la scoala. Nu e de gluma

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor...Daca vei muri, sa nu te ingrijorezi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la doctor! Nu te juca cu asa ceva!

| CristinaSNC a răspuns:

Fugi la spital! Incearca sa vomiti! Domane sper ca esti bine!