| luana4660 a întrebat:

Sunt foarte suparata si stiu ca e o intrebare absurda dar credeti in blesteme? Faza este ca mereu cand fac ceva din suflet ca sa iasa bine imi iese rau; de ex mi-a luat interviu pentru ca sa apar intr-un ziar...cateva prietene erau foarte invidioase ca nu le-a luat si lor. cand am luat ziarul am vazut ca era doar o poza in care eram si eu si nu era trecut nimic din ce am zis! Sunt ff suparata si mereu mi se intampla chestiid de genul. E posibil ca fetele alea s ma blesteme?
P. s. acum mi-e rusine sa apar in fata lor cu ziarul, o sa le dau satisfactie.

Răspuns Câştigător
| FeelTheRainbow a răspuns:

Macar tu ai aparut in ziar.Nu ca ele.Nu pot sa te blesteme niste copile. Fa`le sa sufere daca iti mai fac ceva.Fi si tu rea.Iti garantez ca merge. Funda?

1 răspuns:
| Flory_9244 a răspuns:

Pai niste copile cum zicea Onnytaz nu pot sa te blesteme dar daca se duc la cine site ce vrajitoare thinking asta nu mai stiu. eu am prieteni rromi si stiu ca se ocupa cu asa ceva femeile lor. dar nujt daca are efect laughing